Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/annawiecz/domains/annawieczorek.com/public_html/wp-content/plugins/timetable/timetable.php on line 1361
Dietetyk Anna Wieczorek | Kraków | Bezpłatny pomiar składu ciała w czerwcu 2020
Dietetyk Anna Wieczorek | Kraków | Bezpłatny pomiar składu ciała w czerwcu 2020
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
1188
post-template-default,single,single-post,postid-1188,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Bezpłatny pomiar składu ciała w czerwcu 2020

Bezpłatny pomiar składu ciała w czerwcu 2020

WRACA BEZPŁATNY POMIAR SKŁADU!
W czerwcu 2020  możesz  wykonać bezpłatny pomiar ciała, w moim gabinecie na ulicy Zawiłej 69/1.4 w Krakowie. Pomiar można umówić w dzień funkcjonowania gabinetu, czyli we wtorki od 13:00 do 19:00 oraz we środy od 10:00 do 19:00.

Aby umówić się na taki pomiar, możesz skontaktować się ze mną przez adres e-mail: dietetyk@annawieczorek.com lub przez telefon: 668597588.

Bezpłatny pomiar składu ciała możesz umówić także przez mój profil na portalu Znany Lekarz.
Tutaj link:
http://bit.ly/2QZNawie

W tym celu wybierz w moim kalendarzu w gabinecie Dietetyk Anna Wieczorek na ulicy Zawiłej 69/1.4 usługę „Analiza składu ciała” (usługa bezpłatna) w dogodnym dla Ciebie terminie.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

Dzięki pomiarowi dowiesz się m.in. jaka jest dokładna zawartość tkanki tłuszczowej w Twoim ciele, a także ile ważą Twoje mięśnie oraz ile wynosi Twoje zapotrzebowanie na energię.

Pomiar wykonany będzie urządzeniem InBody 120, który jest jednym z najbardziej dokładnych analizatorów wykorzystujących metodę bioimpedancji. Pomiar, wraz omówieniem zajmuje tylko 15 minut.

PRZECIWWSKAZANIA DO POMIARU

Przeciwwskazania do pomiaru to posiadanie rozrusznika serca oraz urządzeń elektrycznych w jamie brzusznej typu „Ability”. Pomiar nie jest zalecany u osób, ze zdiagnozowaną padaczką i kobiet w ciąży. Może zaś, być wykonany u osób z implantami ślimakowymi.

BY POMIAR BYŁ DOKŁADNY…

– bądź na czczo lub minimum 2-3 godziny po posiłku,
 nie pij kawy, napojów energetycznych i mocnej herbaty przed pomiarem,
– na dzień przed pomiarem nie wykonuj dużego wysiłku fizycznego,
– pomiar będzie niedokładny u kobiet w trakcie menstruacji.

JAK WYGLĄDA POMIAR?

Aby dokonać pomiaru należy stanąć bosymi stopami na urządzeniu pomiarowym i chwycić dłońmi „ramę” urządzenia, na której znajdują się elektrody. Sam pomiar trwa ok. 1 minuty. Stopy powinny być gołe – bez skarpetek czy rajstop. Dłonie i stopy – bez kremu i balsamu.

Serdecznie zapraszam!
Dietetyk Anna Wieczorek