Dietetyk Anna Wieczorek | Kraków | Bezpłatny pomiar składu ciała w czerwcu i lipcu 2018!
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
778
post-template-default,single,single-post,postid-778,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Bezpłatny pomiar składu ciała w czerwcu i lipcu 2018!

Bezpłatny pomiar składu ciała w czerwcu i lipcu 2018!

Uwaga, uwaga! 🙂

W czerwcu i lipcu 2018 r. będzie można wykonać bezpłatny pomiar składu ciała, w gabinecie na Alei Pokoju 13/2 w Krakowie! Nie zastanawiaj się! Regularna cena takiego pomiaru to 40 zł. Teraz możesz go wykonać bezpłatnie!

Dzięki pomiarowi dowiesz się m.in. jaka jest dokładna zawartość tkanki tłuszczowej w Twoim ciele, a także ile ważą Twoje mięśnie oraz ile wynosi Twoje zapotrzebowanie na energię. Pomiar będzie wykonany urządzeniem InBody 120. Jest to jedno z najbardziej dokładnych urządzeń tego typu, które wykorzystują metodę bioimpeadancji (BIA).

Jeżeli chcesz umówić się na darmowy pomiar napisz na maila: dietetyk@annawieczorek.com lub zadzwoń 668-597-588 by swój termin.

Jeżeli zdecydujesz się, po wykonanym pomiarze, umówić na konsultację dietetyczną ze mną, otrzymasz rabat -30 zł na pierwszą konsultację dietetyczną (130 zł, zamiast 160 zł).

Pomiar, wraz omówieniem zajmuje tylko 15 minut.

Przeciwwskazania do pomiaru to posiadanie rozrusznika serca oraz urządzeń elektrycznych w jamie brzusznej typu „Ability”. Pomiar nie jest zalecany u osób, ze zdiagnozowaną padaczką i kobiet w ciąży. Może zaś, być wykonany u osób z implantami ślimakowymi.

Aby pomiar był dokładny:
– bądź na czczo lub minimum 2-3 godziny po posiłku,
– nie pij kawy, napojów energetycznych i mocnej herbaty przed pomiarem,
– na dzień przed pomiarem nie wykonuj dużego wysiłku fizycznego,
– pomiar będzie niedokładny u kobiet w trakcie menstruacji.

Aby dokonać pomiaru należy stanąć bosymi stopami na urządzeniu pomiarowym i chwycić dłońmi „ramę” urządzenia, na której znajdują się elektrody. Sam pomiar trwa ok. 1 minuty. Stopy powinny być gołe – bez skarpetek czy rajstop. Dłonie i stopy – bez kremu i balsamu.

 

Serdecznie zapraszam!
Dietetyk Anna Wieczorek