Loader
Bezpłatny pomiar składu ciała w kwietniu
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
943
post-template-default,single,single-post,postid-943,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-30.6.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Bezpłatny pomiar składu ciała w kwietniu

Bezpłatny pomiar składu ciała w kwietniu

UWAGA, BEZPŁATNY POMIAR SKŁADU CIAŁA!

W kwietniu 2019  możesz wykonać bezpłatny pomiar ciała, w moim gabinecie na ulicy Zawiłej 69/1.4 w Krakowie. Pomiar można umówić w dni funkcjonowania gabinetu, czyli we wtorki (9:00-15:00), środy (14:00-20:00) i wybrane soboty (9-15:00).

Aby umówić się na taki pomiar, możesz skontaktować się ze mną przez adres e-mail: dietetyk@annawieczorek.com lub przez telefon: 668597588.

Bezpłatny pomiar składu ciała możesz umówić także przez mój profil na portalu Znany Lekarz.
Tutaj link (wklej do przeglądarki):
http://bit.ly/2QZNawie

W tym celu wybierz w moim kalendarzu w gabinecie Dietetyk Anna Wieczorek na ulicy Zawiłej 69/1.4 usługę „Analiza składu ciała” (usługa bezpłatna) w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dzięki pomiarowi dowiesz się m.in. jaka jest dokładna zawartość tkanki tłuszczowej w Twoim ciele, a także ile ważą Twoje mięśnie oraz ile wynosi Twoje zapotrzebowanie na energię.

Pomiar wykonany będzie urządzeniem InBody 120, który jest jednym z najbardziej dokładnych analizatorów wykorzystujących metodę bioimpedancji. Pomiar, wraz omówieniem zajmuje tylko 15 minut.

Przeciwwskazania do pomiaru to posiadanie rozrusznika serca oraz urządzeń elektrycznych w jamie brzusznej typu „Ability”. Pomiar nie jest zalecany u osób, ze zdiagnozowaną padaczką i kobiet w ciąży. Może zaś, być wykonany u osób z implantami ślimakowymi.

Aby pomiar był dokładny:
– bądź na czczo lub minimum 2-3 godziny po posiłku,
– nie pij kawy, napojów energetycznych i mocnej herbaty przed pomiarem,
– na dzień przed pomiarem nie wykonuj dużego wysiłku fizycznego,
– pomiar będzie niedokładny u kobiet w trakcie menstruacji.

Aby dokonać pomiaru należy stanąć bosymi stopami na urządzeniu pomiarowym i chwycić dłońmi „ramę” urządzenia, na której znajdują się elektrody. Sam pomiar trwa ok. 1 minuty. Stopy powinny być gołe – bez skarpetek czy rajstop. Dłonie i stopy – bez kremu i balsamu.

Serdecznie zapraszam!
Dietetyk Anna Wieczorek