Loader
Gabinet już otwarty!
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
1170
post-template-default,single,single-post,postid-1170,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-30.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Gabinet już otwarty!

Gabinet już otwarty!

Drodzy pacjenci!

W maju 2020, we środy (od 13 maja włącznie) gabinet na ul. Zawiłej będzie otwarty. Konsultacje będzie można umówić od 10:00 do 19:00.  Nadal będzie można także umawiać konsultacje online (we wtorki, środy i wybrane soboty).

Udostępniam dla pacjentów środki do dezynfekcji i jednorazowe maseczki.
Wydłużyłam czas pomiędzy konsultacjami dla zachowania bezpieczeństwa (tak by pacjenci się nie spotykali).

Polecam przybyć na konsultację nie wcześniej niż 10 minut przed umówionym terminem. Między moim biurkiem, a stanowiskiem pacjenta zachowana jest odpowiednia odległość. Po każdej konsultacji fotele oraz analizator są dezynfekowane (nie ma już czerwonej kanapy, są fotele, łatwe do dezynfekcji).

Jednocześnie zachęcam w pierwszej kolejności do umawiania konsultacji online.

Na konsultację w gabinecie można umówić się przez portal Znany Lekarz wybierając „Wizyta w gabinecie” oraz dogodny termin. Umów. Można także zatelefonować pod mój numer 668597588 lub napisać maila na: dietetyk@annawieczorek.com

Pozdrawiam serdecznie
Dietetyk Anna Wieczorek