Dietetyk Anna Wieczorek | Kraków | Kontakt
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
154
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-154,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Kontakt

Dietetyk Anna Wieczorek

dietetyk@annawieczorek.com

668 597 588

skype: anna.wieczorek89

Umów się na wizytę

Zobacz mój grafik na portalu Znany Lekarz by umówić się na wizytę w gabinecie na ul. Zawiłej 69/1.4 w Krakowie i wybierz dogodny dla siebie termin!

Anna Wieczorek - ZnanyLekarz.pl

Jeżeli chcesz umówić wizytę online możesz skorzystać z grafiku na Znanym Lekarzu dopisując w okienku „Dodatkowe informacje”, że chcesz odbyć wizytę online, podając preferowaną formę kontaktu – przez telefon lub Skypa (wówczas podaj potrzebne dane). Możesz także skontaktować się ze mną mailowo, telefonicznie lub przez poniższy formularz by umówić wizytę online.

 

 

Adres

dom ikonka 2

Gabinet Dietetyk Anna Wieczorek

 

ul. Zawiła 69, lokal 1.4, Kraków

Jak dojechać?

Budynek w którym mieści się gabinet dietetyczny jest widoczny z ulicy. Obok znajduje się sklep Żabka, naprzeciw żłobek i przedszkole. Dojazd komunikacją miejską - przystanki Komuny Paryskiej (linie 1124, 178, 201, 204, 233) lub Kobierzyn (linie: 166, 178, 201, 204, 233). Przy budynku jest parking. Wejście do gabinetu na parterze. Pod numerem 1.4 znajduje się także firma Juko Green Design (ogrody wertykalne, mchy ścienne), a w niej poczekalnia, w głębi gabinet dietetyczny - oznaczony tabliczką.

Masz pytania? Napisz do mnie

Wyrażam zgodę na przekazywanie danych osobowych do potrzeb uzyskania odpowiedzi poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.
Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych