Loader
Kontakt
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
154
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-154,bridge-core-3.0.1,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-30.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Kontakt

Dietetyk Anna Wieczorek

dietetyk@annawieczorek.com

668 597 588

Umów się na wizytę

Zobacz mój grafik na portalu Znany Lekarz by umówić się na wizytę w gabinecie na ul. Chodkiewicza 6/4, gabinet 3 w Krakowie i wybierz dogodny dla siebie termin!

Anna Wieczorek - ZnanyLekarz.pl

Jeżeli chcesz umówić wizytę online możesz skorzystać z grafiku na Znanym Lekarzu dopisując w okienku „Dodatkowe informacje”, że chcesz odbyć wizytę online, podając preferowaną formę kontaktu – przez telefon lub Skypa (wówczas podaj potrzebne dane). Możesz także skontaktować się ze mną mailowo, telefonicznie lub przez poniższy formularz by umówić wizytę online.

 

 

Adres

dom ikonka 2

Gabinet Dietetyk Anna Wieczorek

 

ul. Chodkiewicza 6/4, gabinet 3, 31-532 Kraków

Jak dojechać?

Gabinet mieści się w odnowionej kamienicy na parterze. By wejść, należy wcisnąć numer 4 na domofonie (podpis ``Gabinety``). Po wejściu przez główną bramę należy kierować się do pierwszego wejścia na lewo (kilka schodków). Wówczas wejdzie się do poczekalni. Mój gabinet nr 3 jest po prawej stronie. Budynek znajduje się kilka minut pieszo od Galerii Kazimierz i blisko Ronda Grzegórzeckiego oraz Hali Targowej. Jadąc samochodem najlepiej kierować się jak do Galerii Kazimierz (ul. Chodkiewicza jest jednokierunkowa). Parkowanie: można zaparkować tuż przy budynku (strefa parkowania B, godzina postoju to koszt 5 z) albo w Galerii Kazimierz. Dojazd komunikacją miejską: należy wysiąść na przystanku Rondo Grzegórzeckie (linie tramwajowe: 1,9, 14, 19, 20, 22, 49, 50; linie autobusowe: 125, 184, odległość ok. 500 m, 9 minut drogi pieszo) albo Hala Targowa (linie tramwajowe: 1, 19, 22, odległość ok. 560 m, 8 minut drogi pieszo).

Masz pytania? Napisz do mnie

    Wyrażam zgodę na przekazywanie danych osobowych do potrzeb uzyskania odpowiedzi poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.
    Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych