Loader
Newsletter
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
564
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-564,bridge-core-3.0.1,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-30.6.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Chcesz zacząć się zdrowo odżywiać?

Zapisz się do mojego zdrowego newslettera. Na początek dostaniesz prezent – Habbit tracker, czyli narzędzie do monitorowania Twoich dobrych nawyków na przestrzeni miesiąca”. Później będziesz otrzymywać na swojego maila dużą dawkę fachowej wiedzy i porad jak utrzymać zdrową dietę i czuć się dobrze we własnej skórze oraz informacje na temat aktualnych promocji w moim gabinecie.

Jak korzystać z Habbit tracker’a?

Wypisz jakie dobre nawyki związane ze zdrowiem chcesz wyrabiać. Potem zaznaczaj kiedy zostały one przez Ciebie zrealizowane. Przykładowe nawyki nad którymi możesz pracować to codzienne spacerowanie przez przynajmniej pół godziny, picie wody, jedzenie śniadań, spanie 7 godzin itp. Wydrukuj Habbit tracker i umieść go w widocznym dla Ciebie miejscu. Jeżeli lubisz – możesz go dla relaksu pokolorować.

Zapisz się do newslettera

Signup now and receive an email once I publish new content.

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.