Loader
Nowy adres gabinetu: ul. Chodkiewicza 6/4, gabinet 3, Kraków
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
1259
post-template-default,single,single-post,postid-1259,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-30.6.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Nowy adres gabinetu: ul. Chodkiewicza 6/4, gabinet 3, Kraków

Nowy adres gabinetu: ul. Chodkiewicza 6/4, gabinet 3, Kraków

NOWY ADRES GABINETU W KRAKOWIE

Zmiany na wiosnę! Uwaga zmiana adresu gabinetu od marca 2021.

Nowa lokalizacja to ul. Chodkiewicza 6/4 gabinet 3 w Krakowie (Grzegórzki).
Pod nowym adresem będę przyjmowała we wtorki i środy. Nadal także można umawiać konsultacje online (we wtorki, środy i czwartki).
Tutaj można podejrzeć mój grafik i umówić się na konsultację: https://www.znanylekarz.pl/anna-wieczorek-6/dietetyk/krakow\
Wszelkie umówione dotychczas konsultacje pozostają bez zmian (na marzec i dalsze miesiące). Zostały one automatycznie przepisane pod nowy adres. Na moim profilu na Znanym Lekarzu jest już otwarty nowy grafik. Można także umawiać bezpłatną analizę składu ciała.
Ważne: Obecna strona jest w przebudowie i w zakładce kontakt znajdują się niekatulane dane adresowe gabinetu. Pozostałe informacje na stronie są aktualne.
W poprzedniej lokalizacji na ul. Zawiłej 69/ 1.4 już nie przyjmuję. Zapraszam do nowego miejsca na ul. Chodkiewicza 6/4, gabinet 3, w Krakowie.
JAK DOJECHAĆ NA NOWY ADRES GABINETU  (ul. Chodkiewicza 6/4, gabinet 3, Kraków)?
Gabinet mieści się w odnowionej kamienicy na parterze. By wejść, należy wcisnąć numer 4 na domofonie (podpis „Gabinety”). Po wejściu przez główną bramę należy kierować się do pierwszego wejścia na lewo (kilka schodków). Wówczas wejdzie się do poczekalni. Mój gabinet nr 3 jest po prawej stronie.
Budynek znajduje się kilka minut pieszo od Galerii Kazimierz i blisko Ronda Grzegórzeckiego oraz Hali Targowej.
Jadąc samochodem najlepiej kierować się jak do Galerii Kazimierz (ul. Chodkiewicza jest jednokierunkowa).
Parkowanie: można zaparkować tuż przy budynku (strefa parkowania B, godzina postoju to koszt 5 z) albo w Galerii Kazimierz.
Dojazd komunikacją miejską: należy wysiąść na przystanku Rondo Grzegórzeckie (linie tramwajowe: 1,9, 14, 19, 20, 22, 49, 50; linie autobusowe: 125, 184, odległość ok. 500 m, 9 minut drogi pieszo) albo Hala Targowa (linie tramwajowe: 1, 19, 22, odległość ok. 560 m, 8 minut drogi pieszo).
Zapraszam do nowego gabinetu!
Dietetyk Anna Wieczorek