Loader
Nowy grafik gabinetu stacjonarnego
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
1220
post-template-default,single,single-post,postid-1220,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-30.6.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Nowy grafik gabinetu stacjonarnego

Nowy grafik gabinetu stacjonarnego

Drodzy pacjenci!

NOWY GRAFIK W listopadzie 2020 ze względu na panującą epidemię gabinet na Zawiłej 69/1.4 w Krakowie będzie otwarty tylko we wtorki w godzinach 11:00-19:00.

BEZPIECZEŃSTWO Udostępniam dla pacjentów środki do dezynfekcji i jednorazowe maseczki.
Konsultację są co godzinę, tak by ograniczyć możliwość kontaktu pacjentów ze sobą oraz zdezynfekować fotele.
Polecam przybyć na konsultację nie wcześniej niż 10 minut przed umówionym terminem. Między moim biurkiem, a stanowiskiem pacjenta zachowana jest odpowiednia odległość. Po każdej konsultacji fotele oraz analizator są dezynfekowane. Przyjmuję pacjentów w przyłbicy.

KONSULTACJE ONLINE Można umówić także konsultację online – przez Skyp’a, ZOOM’a lub telefonicznie. Konsultacje online można umówić we środy od 11:00-19:00 oraz piątki od 9:00-15:00.
Istnieje także możliwość odbycia konsultacji wtorkowej online.

JAK SIĘ UMÓWIĆ? Na konsultację w gabinecie można umówić się przez portal Znany Lekarz wybierając „Wizyta w gabinecie,” lub „Adres 1 ” (Zawiła 69/ 1.4) oraz dogodny termin. W przypadku wizyt online należy wybrać zakładkę „Online” Umów. Można także zatelefonować pod mój numer 668597588 lub napisać maila na: dietetyk@annawieczorek.com

Na Znanym Lekarzu pojawiła się także zakładka kolejnego adresu (Adres 2) Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Galeria Krakowska. Przypominam, że ceny (i czas) konsultacji w tej placówce są inne niż w moim gabinecie. Można je znaleźć na stronie Enel-Medu.

Zapraszam na konsultacje!
Dietetyk Anna Wieczorek