Dietetyk Anna Wieczorek | Kraków | O mnie
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
122
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-122,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
o mnie 1

Jako dietetyk, od kilku lat uczę swoich pacjentów, jak wprowadzać w życie zdrowe nawyki żywieniowe. Wiem, że zdrowa dieta „działa”. Jest jednym z najlepszych sposobów na zachowanie zdrowia, bo pozwala na uniknięcie wielu chorób oraz życie w optymalnej formie. Żywność jest też niedocenianym lekarstwem w wielu dolegliwościach i schorzeniach.

Studia

o mnie studia

W 2014 roku ukończyłam Technologię Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, realizując specjalizację Żywienie Człowieka z Dietetyką. Postanowiłam wówczas, że będę swoją wiedzę przekazywać innym, by pomóc im wrócić do zdrowia i służyć swoją pomocą w wyborze odpowiedniej diety.

Doświadczenie

o mnie doswiadczenie

Już jako absolwentka zaczęłam pracować w zawodzie dietetyka, zdobywając cenne doświadczenie. Obecnie prowadzę własny gabinet na ul. Zawiłej 69/ 1.4 w Krakowie oraz udzielam konsultacji online. Ponadto jako dietetyk pracuję w placówkach krakowskiego Enel-Medu.

Przeczytaj, co mówią o mnie moi pacjenci, w zakładce „Opinie” klikając poniżej https://www.znanylekarz.pl/anna-wieczorek-6/dietetyk/krakow

Możesz dowiedzieć się więcej o moich kwalifikacjach, w zakładce „Certyfikaty” klikając poniżej

https://www.znanylekarz.pl/anna-wieczorek-6/dietetyk/krakow

Rozwój

o mnie rozwoj

W 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, na kierunku Żywienie w zdrowiu i chorobie. Nieustannie aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach żywieniowych i szkoleniach tematycznych. Dietetyka jest bowiem bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną nauki, a ja chcę moim pacjentom rekomendować tylko najlepsze rozwiązania.