Loader
Konsultacje online, zasady (aktualizacja)
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
1160
post-template-default,single,single-post,postid-1160,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-30.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Konsultacje online, zasady (aktualizacja)

Konsultacje online, zasady (aktualizacja)

Czy wiesz, że możesz umówić się  ze mną na konsultację dietetyczną online?
Telefonicznie (668597588), przez Skype’a (anna.wieczorek89) lub Zoom’a. Skontaktuję się z Tobą w umówionym przez Ciebie terminie.

Aby odbyć konsultację online:
1. Ustal termin konsultacji.
Konsultację możesz umówić przez portal Znany Lekarz (klik), zadzwonić do mnie (668597588) lub napisać maila na: dietetyk@annawieczorek.com
Podaj jaką formę konsultacji wybierasz: telefon (tutaj podaj swój numer telefonu), Skype (tutaj podaj nazwę użytkownika) lub Zoom (tutaj podaj adres mailowy, by mogła przesłać Ci dane do połączenia).
Terminy konsultacji to środa 11-19:00 oraz piątek 9:00-15:00.

2. Płatność po konsultacji.
Płatności dokonaj po konsultacji. Możesz ją wykonać na 2 sposoby.
(1) Poprzez link do płatności wysłanego przez portal Znany Lekarz lub (2) wykonując przelew na dane przesłane przeze mnie na Twój e-mail.
Cena konsultacji pierwszej to 120 zł, a kolejnej (kontrolnej) to 80 zł. Więcej cen usług i pakietów znajdziesz w zakładce „Cennik„.

Jeżeli wykupiłaś/ wykupiłeś wcześniej pakiet wizyt i nie wykorzystałeś/łaś ich to Twoja wizyta jest już opłacona .

3. Przygotowanie do konsultacji.
Przed pierwszą konsultacją – zważ się (najlepiej rano, na czczo lub wieczorem przed pójściem spać), przygotuj listę aktualnie przyjmowanych leków i suplementów oraz zastanów się co najczęściej jesz i pijesz od rana do wieczora. Zastanów się jakie produkty i danie lubisz szczególnie, a czego nie lubisz i unikasz w swojej diecie. Czas wizyty to 50 minut.

Przed konsultacją kontrolą – zważ się (najlepiej rano, na czczo lub wieczorem przed pójściem spać), zastanów się o co chciałbyś/ chciałabyś mnie zapytać i przygotuj dzienniczek żywieniowy, jeżeli na wizycie poprzedniej było zalecenie prowadzenia go. Przygotuj także wyniki badań, jeżeli wykonywałeś/ łaś jakieś w tym czasie.

4. Przebieg pierwszej konsultacji dietetycznej online.
Na pierwszej wizycie, po zrobieniu z Tobą wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, wydam Ci bieżące zalecenia związane ze zmianami w diecie, badaniami i ewentualną suplementacja.

5. Jadłospis (plan żywieniowy). Jeżeli chcesz dodatkowo go zamówić (więcej). Do wyboru masz jeszcze Schemat posiłków (z przepisami, więcej). Usługi te są dodatkowo płatne (opis cennika). Możesz otrzymać ich przykładowe wersje na maila. Możesz także odbyć pierwszą konsultację, bez zamawiania dodatkowych zaleceń.
Zalecenia zawsze układane są indywidualnie – na potrzeby konkretnej osoby. Do 7 dni pracujących otrzymasz indywidualne zalecenia na wskazany adres mailowy (pdf).

Zapraszam serdecznie!
Dietetyk Anna Wieczorek

PS: Oprócz odchudzania specjalizuję się również m. in. w diecie dla osób z insulinoopornością, cukrzycą typu II, dolegliwościami gastrycznymi (wzdęcia, zaparcia, zgaga), IBS, SIBO, nieswoistymi zapalnymi chorobami jelit, chorobami tarczycy, dyslipidemią, nadciśnieniem, dną moczanową oraz kobiet w ciąży i karmiących.