Dietetyk Anna Wieczorek | Kraków | Wizyty online, zasady
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
1160
post-template-default,single,single-post,postid-1160,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Wizyty online, zasady

Wizyty online, zasady

Czy wiesz, że możesz umówić się na wizytę dietetyczną online?
Odbędzie się ona przez telefon (668597588) lub Skypa (anna.wieczorek89).
Możesz w takiej formie umówić konsultację pierwszą oraz kontrolną.

Aby odbyć wizytę online:
1. Ustal termin wizyty.
Wizytę możesz umówić przez portal Znany Lekarz (klik), zadzwonić do mnie (668597588) lub napisać maila dietetyk@annawieczorek.com
Dni przyjęć to wtorek 13-19; środa 10-18:00, wybrane soboty 10-16:00. Istnieje także możliwość umówienia się poza podanymi terminami. Jeżeli chce wybrać inny termin wówczas skontaktuj się telefonicznie lub mailowo.

2. Jeżeli umówiłeś/ łaś wizytę przez Znanego Lekarza (kalendarz wizyt online) na podanego przez Ciebie maila lub wskazany numer telefonu zostaną przesłane dane do przelewu. Płatność za wizytę powinna być wykonana przed konsultacją. Cena konsultacji pierwszej to 120 zł, a kolejnej (kontrolnej) to 80 zł.

Jeżeli wykupiłaś/ wykupiłeś wcześniej pakiet wizyt i nie wykorzystałeś/łaś ich to Twoja wizyta jest już opłacona .

3. Przed pierwszą wizytą – zważ się (najlepiej rano, na czczo lub wieczorem przed pójściem spać), przygotuj listę aktualnie przyjmowanych leków i suplementów oraz zastanów się co najczęściej jesz i pijesz od rana do wieczora. Zastanów się jakie produkty i danie lubisz szczególnie, a czego nie lubisz i unikasz w swojej diecie. Czas wizyty to 50 minut.

Przed wizytą kontrolą – zważ się (najlepiej rano, na czczo lub wieczorem przed pójściem spać), zastanów się o co chciałbyś/ chciałabyś mnie zapytać i przygotuj dzienniczek żywieniowy, jeżeli na wizycie poprzedniej było zalecenie prowadzenia go. Przygotuj także wyniki badań, jeżeli wykonywałeś/ łaś jakieś w tym czasie.

4. Przebieg wizyty. Na pierwszej wizycie, po zrobieniu z Tobą wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, wydam Ci bieżące zalecenia związane ze zmianami w diecie, badaniami i ewentualną suplementacja.

Jeżeli chcesz dodatkowo zamówić zalecenia żywieniowe w formie pisemnej (co, ile i jak jeść), możesz wybrać: Schemat posiłków (z przepisami, więcej) lub Plan żywieniowy (menu na 7 dni, więcej). Są one dodatkowo płatne (80 zł lub 160-240 zł, opis cennika. Możesz otrzymać ich przykładowe wersje na maila.

Możesz odbyć pierwszą wizytę, bez zamawiania dodatkowych zaleceń.

Zalecenia zawsze układane są indywidualnie – na potrzeby konkretnej osoby. Do 7 dni pracujących otrzymasz indywidualne zalecenia na wskazany adres mailowy (pdf).

5. W zależności od Twojego celu będę rekomendowała różne ilości wizyt kontrolnych. Zawsze jednak polecam przynajmniej jedną wizytę kontrolną – weryfikującą, by zobaczyć czy prawidłowo zrozumiałeś/łaś i zrealizowałeś/łaś zalecenia otrzymane ode mnie.
Wizyty kontrolne polecam odbywać co ok. 3 tygodnie.

6. W przypadku pytań, wątpliwości możesz kontaktować się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Zapraszam serdecznie!
Dietetyk Anna Wieczorek

PS: Oprócz odchudzania specjalizuję się również m. in. w diecie dla osób z insulinoopornością, cukrzycą typu II, dolegliwościami gastrycznymi (wzdęcia, zaparcia, zgaga), IBS, SIBO, nieswoistymi zapalnymi chorobami jelit, chorobami tarczycy, dyslipidemią, nadciśnieniem, dną moczanową oraz kobiet w ciąży i karmiących.