Dietetyk Anna Wieczorek | Kraków | Współpraca z EMS Dream Body Kraków Petrażyckiego
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
1156
post-template-default,single,single-post,postid-1156,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Współpraca z EMS Dream Body Kraków Petrażyckiego

Współpraca z EMS Dream Body Kraków Petrażyckiego

W styczniu 2020 nawiązałam współpracę z EMS Drem Body Kraków Petrażyckiego. Jest to miejsce, gdzie można odbyć trening EMS z trenerem personalnym. Trening EMS wykorzystuje elektrostymulację mięśni. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj (klik).

21 stycznie 2020 udzielałam w studio bezpłatnych konsultacji żywieniowych. Studio mieści się blisko mojego gabinetu na ul. Leona Petrażyckiego 64 w Krakowie

Dla swoich pacjentów otrzymałam bezpłatne vouchery na trening personalny w studio. Jeżeli chcesz wypróbować taki trening, zapytaj o bezpłatne voucher na konsultacji.

Dietetyk Anna Wieczorek