Loader
Zapraszam do gabinetu!
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania, by czuć się dobrze? Jako dietetyk wskażę Ci drogę, dam potrzebne narzędzia i wsparcie w tej zmianie. Wiem, że odpowiednio dobrana dieta pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
1213
post-template-default,single,single-post,postid-1213,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-30.6.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Zapraszam do gabinetu!

Zapraszam do gabinetu!

Drodzy pacjenci!

W październiku 2020 gabinet na Zawiłej 69/1.4 w Krakowie będzie nadal otwarty we wtorki i środy w następujących godzinach:

Wtorek 13:00-19:00  (stacjonarnie w gabinecie na ul. Zawiłej 69/ 1.4 w Krakowie oraz online)
Środa 10:00-19:00 (stacjonarnie w gabinecie na ul. Zawiłej 69/ 1.4 w Krakowie oraz online)

Udostępniam dla pacjentów środki do dezynfekcji i jednorazowe maseczki.
Konsultację są co godzinę, tak by ograniczyć możliwość kontaktu pacjentów ze sobą oraz zdezynfekować fotele.

Polecam przybyć na konsultację nie wcześniej niż 10 minut przed umówionym terminem. Między moim biurkiem, a stanowiskiem pacjenta zachowana jest odpowiednia odległość. Po każdej konsultacji fotele oraz analizator są dezynfekowane. Przyjmuję pacjentów w przyłbicy.

Na konsultację w gabinecie można umówić się przez portal Znany Lekarz wybierając „Wizyta w gabinecie,” lub „Adres 1 ” (Zawiła 69/ 1.4) oraz dogodny termin. W przypadku wizyt online należy wybrać zakładkę „Online” Umów. Można także zatelefonować pod mój numer 668597588 lub napisać maila na: dietetyk@annawieczorek.com

Na Znanym Lekarzu pojawiła się także zakładka kolejnego adresu (Adres 2) Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Galeria Krakowska. Przypominam, że ceny (i czas) konsultacji w tej placówce są inne niż w moim gabinecie. Można je znaleźć na stronie Enel-Medu.

Zapraszam na konsultacje!
Dietetyk Anna Wieczorek